Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami  w AlmaMedic.

 

Więcej

O AlmaMedic

AlmaMedic to specjalistyczne gabinety świadczące usługi  m.in psychologa, terapeuty par, mediatora, coacha, doradcy zawodowego, psychoterapeuty i  nie tylko. Wierząc w podejście holistyczne do rynku usług psychologicznych tworzymy zespół  przeróżnych specjalności.

Więcej

Zespół

Tworzymy kameralny zespół współpracujących ze sobą psychologów, psychoterapeutów i specjalistów  o różnym profilu. Nasi klienci mogą być pewni, że ich problem zostanie właściwie zdiagnozowany i wdrożymy najefektywniejsze postępowanie.

Pracujemy pod superwizją oraz wciąż się rozwijamy i podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach branżowych i szkoleniach psychologicznych, tak aby naszym pacjentom oferować najwyższą wartość merytoryczną połączoną z empatycznym podejściem do człowieka, bowiem dla nas przede wszystkim liczy sie człowiek a nie klient czy pacjent.

Gabinet psychoterapii w Warszawie – pomoc psychologiczno-terapeutyczna

Posiadam doświadczenie w leczeniu depresji, lęków i zaburzeń nastroju, wszelkiego rodzaju kryzysów psychicznych, nerwic czy kryzysów małżeńskich, sytuacji okołorozwodowych. Wspieram młodzież i rodziców w formie konsultacji wychowawczych i cochingu rodzicielskiego. Pomagam także w radzeniu sobie z traumą, zaburzeniami pamięci czy w stanach psychicznych związanych z chorobą przewlekłą czy terminalną. Prowadzę psychoterapię a także konsultacje i diagnozy uzależnień i współuzależnienia najpierw rozpoznając problem a następnie rekomendując sposoby jego rozwiązania w procesie diagnostycznym. Od pierwszych spotkań  dbam o klimat zaufania, bezpieczeństwa wykazując empatię w stosunku do osób, które odwiedzają specjalistyczny gabinet zlokalizowany w centrum Warszawy (Wola, blisko Śródmieścia).

Zapraszam na konsultacje dla młodzieży i dorosłych

Udzielam pomocy psychologicznej osobom dorosłym oraz młodzieży w formie interwencji kryzysowej, psychoterapii indywidualnej czy konsultacji psychologicznych. Prowadzę również mediacje rodzinne i terapie dla par i rodzin. Pracuję, stosując uznane, sprawdzone oraz oparte w badaniach metody terapeutyczne, psychologiczne, a tam gdzie jest to wskazane, wykorzystuje też standardy coachingowe czy mediacyjne. W zależności od rodzaju problemu dobieram najefektywniejszą formę pracy i wsparcia Klientów. Zapraszam na konsultacje do mojego gabinetu psychoterapii w Warszawie.

Co Nas wyróżnia?

AlmaMedic charakteryzuje

  • indywidualne, empatyczne podejście do klienta i dyskrecja

  • doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm zespołu współpracujących specjalistów o różnym profilu, dzięki temu klient ma pewność, że jego problem zostanie prawidłowo zdiagnozowany i efektywnie leczony

  • nasi specjaliści pracują pod superwizją i są psychologami, specjalistami w swoim obszarze oraz w większości posiadają także doświadczenia pracy w środowisku biznesowym, co przekłada się na lepsze rozumienie klientów, funkcjonujących często w takim środowisku

Więcej

Kontakt