Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami  w AlmaMedic.

 

  • personel zaszczepiony

Personel AlmaMedic zaszczepiony

Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo nas i naszych Klientów! Psychodzy, psychoterapeuci, pedagodzy AlmaMedic pracujący online i osobiście w gabinecie na Lindleya [...]

Więcej

O AlmaMedic

AlmaMedic to specjalistyczne gabinety świadczące usługi  m.in psychologa, terapeuty par, mediatora, coacha, doradcy zawodowego, psychoterapeuty i  nie tylko. Wierząc w podejście holistyczne do rynku usług psychologicznych tworzymy zespół  przeróżnych specjalności.

Więcej

Zespół

Tworzymy zespół współpracujących ze sobą psychologów, psychoterapeutów i specjalistów  o różnym profilu. Nasi klienci mogą być pewni, że ich problem zostanie właściwie zdiagnozowany i wdrożymy najefektywniejsze postępowanie.

Pracujemy pod superwizją oraz wciąż się rozwijamy i podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach branżowych i szkoleniach psychologicznych, tak aby naszym pacjentom oferować najwyższą wartość merytoryczną połączoną z empatycznym podejściem do człowieka, bowiem dla nas przede wszystkim liczy sie człowiek a nie klient czy pacjent.

Gabinety psychoterapii w Warszawie – pomoc psychologiczno-terapeutyczna

Mamy doświadczenie w leczeniu depresji, lęków i zaburzeń nastroju, wszelkiego rodzaju kryzysów psychicznych, nerwic czy zaburzeń osobowości. Wspieramy młodzież i rodziców w formie konsultacji wychowawczych. Pomagamy także w radzeniu sobie z traumą, zaburzeniami pamięci czy w stanach psychicznych związanych z chorobą przewlekłą czy terminalną. Prowadzimy psychoterapię a także konsultacje i diagnozy uzależnień i współuzależnienia najpierw rozpoznając problem a następnie wspierając przy wychodzeniu m.in. z alkoholizmu, lekomanii, uzależnienia od internetu, gier czy pracy. Od pierwszych spotkań terapeuci dbają o klimat zaufania, bezpieczeństwa wykazując empatię w stosunku do osób, które odwiedzają nasze specjalistyczne gabinety zlokalizowane w centrum Warszawy (Śródmieście i Ursus).

Zespół psychologów zaprasza na konsultacje dla młodzieży i dorosłych

Udzielamy pomocy psychologicznej osobom dorosłym oraz młodzieży w formie interwencji kryzysowej, psychoterapii indywidualnej czy konsultacji psychologicznych. Prowadzimy również mediacje rodzinne i terapie dla par. Pracujemy, stosując uznane, sprawdzone oraz oparte w badaniach metody terapeutyczne, psychologiczne, a tam gdzie jest to wskazane, wykorzystujemy też standardy coachingowe czy mediacyjne. W zależności od rodzaju problemu dobieramy najefektywniejszą formę pracy i wsparcia Klientów. Zapraszamy na konsultacje do jednego z naszych gabinetów psychoterapii w Warszawie.

Jak pomagamy?

Mediacje

Więcej

Konsultacje telefon/skype

Więcej

Konsultacje i terapia par i rodzin

Więcej

Psycholog – dzieci, młodzież, rodzice

Więcej

Psychoterapia i rozwój osobisty

Więcej

Terapia uzależnień

Więcej

Psychotraumatolog i terapia EMDR

Więcej

Leczenie przemocy

Więcej

Psycholog

Więcej

Diagnoza psychologiczna

Więcej

Seniorzy – Psycholog, Psychogeriatra

Więcej

Coach

Więcej

Wizyty domowe

Więcej

Warsztaty i psychoterapia grupowa

Więcej

Poradnictwo i doradztwo zawodowe

Więcej

Co Nas wyróżnia?

AlmaMedic charakteryzuje

  • indywidualne, empatyczne podejście do klienta i dyskrecja

  • doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm zespołu współpracujących specjalistów o różnym profilu, dzięki temu klient ma pewność, że jego problem zostanie prawidłowo zdiagnozowany i efektywnie leczony

  • nasi specjaliści pracują pod superwizją i są psychologami, specjalistami w swoim obszarze oraz w większości posiadają także doświadczenia pracy w środowisku biznesowym, co przekłada się na lepsze rozumienie klientów, funkcjonujących często w takim środowisku

Więcej

Kontakt