/Katarzyna Ładniak-Grońska
Katarzyna Ładniak-Grońska2019-09-27T18:58:39+00:00
Katarzyna Ładniak-Grońska - ZnanyLekarz.pl

Katarzyna Ładniak-Grońska

psycholog, coach, certyfikowany diagnosta PTP,  mediator i dyplomowany terapeuta par i małżeństw

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym  Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej oraz jest  dyplomowanym terapeutą w zakresie terapii par i małżeństw (szkolenie II stopnia, Instytut Psychologii Zdrowia). Uczestniczka Studium Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz  szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Emocjach EFT z parami w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Jest także absolwentką Studium współpracy zespołowej i dynamiki procesów grupowych Grupy TROP i szkoły „Profesjonalny Trener Biznesu” House of Skills oraz jako coach oprócz kursów w Noble Manhattan Coaching kształciła się w Akademii Coachingu Kryzysowego.

Psychologią zajmuje się od 2006 r. , od psychologii konsumenta do psychologii klinicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Pschologicznego. Ponadto posiada ponad 10 lat doświadczenia pracy w obszarze biznesu, szkoleń i coachingu w języku polskim, jak i angielskim. Jest angażowana do współpracy edukacyjno-szkoleniowej z uczelniami m.in: SGH, Uniwersytetem SWPS. Swobodna znajomość języka angielskiego umożliwia jej pracę jako coach i wykładowca, trener w tym języku. Wiedzę oraz doświadczenie psychologiczne zdobywała w Klinice Psychomedic, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii – Klinika Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości oraz Akademickim Centrum Rozwoju i Psychoterapii SWPS i Stowarzyszeniu Dla Rodzin. Współpracuje obecnie z Gedeon Medica oraz AlmaMedic . Ukończyła liczne szkolenia psychologiczne, w tym Certyfikowaną Akademię Arterapii. Ponadto stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kongresach psychologicznych, wykładach i szkoleniach o charakterze psychologicznym. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Jak i z kim pracuje

Pracuje w ujęciu integracyjnym stosując metody psychologiczno-terapeutyczne np. terapię skoncentrowaną na emocjach z parami i coachingowe. Pracę poddaje regularnej superwizji.  Jako psycholog pracuje z dorosłymi i parami/małżeństwami, rodzinami a jako psycholog-diagnosta z dorosłymi i dziećmi.

Zakres

  • konsultacje i wsparcie psychologiczne indywidualne dla osób z problemem przewlekłego stresu, sytuacjach okołorozwodowych, depresją i zaburzeniami nastroju oraz problemów z samooceną a także doświadczających trudności w relacjach z ludźmi
  • konsultacje i terapia par dla osób doświadczających problemów i konfliktów małżeńskich, rodzinnych
  • praca z rodziną
  • praca z parą i rodziną, gdzie występuje choroba onkologiczna lub przewlekła
  • zaburzenia odżywiania, szczególnie u młodzieży
  • konsultacje wychowawcze dla rodziców
  • diagnozy psychologiczne
  • interwencje kryzysowe dla osób doświadczających kryzysów życiowych
  • psychoedukacja i poradnictwo psychologiczne
  • wypalenie zawodowe i stres

Publikacje i Porady

Na czym polega terapia par? https://youtu.be/XbrEiAWR4RE

Konsultacje par a terapia par https://youtu.be/uXr3SPwGSqM

Ładniak-Grońska, Moc psychologii marketingu i sprzedaży, Media i Marketing Polska 2017, http://mmponline.pl/artykuly/194721,moc-psychologii-marketingu-i-sprzedazy

dr K. Dziewanowska, dr A. Kacprzak, K. Ładniak-Grońska, Marketing doświadczeń w budowaniu strategii marki i firmy, Media i Marketing Polska 2016,  http://mmponline.pl/artykuly/193537,marketing-doswiadczen-w-budowaniu-strategii-marki-i-firmy

Kontakt

Opinie

Katarzyna Ładniak-Grońska jest empatycznym słuchaczem skupionym na Kliencie. Polecam ją ponieważ łączy psychologię  z praktycznym podejściem do zastosowania w życiu, pracy, co jest jej dużą zaletą. Opierając na własnym doświadczeniu jest ona profesjonalnym partnerem podczas osiągania zmian i celów przez swoich Klientów.

Maja, Manager

Polecam Panią Katarzynę Ładniak-Grońską jako coacha. Jest nastawiona na rezultat, skupiona na Kliencie i ma otwarty umysł. Podczas współpracy słucha swoich Klientów i jest wnikliwa.

Agnieszka, Manager

Pani Katarzyna jest myślącą poza schematami osobą, z dużą ilością pozytywnej energii, co udziela się Klientom, Pacjentom oraz przekłada się na atmosferę współpracy.

Piotr