O AlmaMedic

AlmaMedic to specjalistyczne gabinety świadczące m.in usługi psychologa, w tym dla młodzieży i rodziców, terapeuty par i rodzinnego, psychoterapeuty, w tym uzaleznienia, mediatora, coacha i doradcy zawodowego. Wierząc w podejście holistyczne do rynku usług psychologicznych tworzymy zespół psychologów, specjalistów i psychoterapeutów przeróżnych specjalności.

Filozofią marki AlmaMedic jest świadczenie pomocy klientom w odnalezieniu siły, którą posiadają, tak aby odzyskali pełnię komfortu i mogli dalej wędrować przez życie. Alma w języku obcym oznacza dusza, natomiast Medic to lekarz.

Nasi specjaliści to gwarancja uzyskania profesjonalnego wsparcia na etapie mierzenia się z własnymi problemami. Niosą oni nadzieję i optymizm łącząc to z kompetencjami i profesjonalizmem.

Z uwagi na COVID-19 w gabinetach fotele ustawione są w odległości min. 1,5 metra od siebie, dezynfekujemy regularnie wyposażenie gabinetów oraz wietrzymy pomieszczenia. Podczas 1 wizyty osobistej poprosimy o wypełnienie ankiety z uwagi na COVID-19, specjalista może poprosić o zmierzenie temperatury. Jesteśmy także wyposażeni w środki odkażajace, przyłbice i maseczki. Wszystkie te środki ochronne stosujemy z uwagi  na zdrowie naszych Klientów.

Wartości marki