W sytuacji kryzysu psychicznego związanego bezpośrednio z koronawirusem i sytuacją epidemiologiczną  w Polsce dla obecnych, bylych Klientów AlmaMedic i ich rodzin,  pozostałych osób w kryzysie oferujemy możliwość bezpłatnej rozmowy interwencyjnej, wsparcia psychologicznego  udzielanego przez naszych specjalistów, od poniedziałku do piątku w zakresie ustalonych dyżurów. Obowiązuje kolejność zapisów. Rozmowa ma charakter bezpłatny. Akcja trwa do 30 czerwca 2020 r.

Dodatkowo  rozszerzamy Akcję o personel medyczny i medyków łącząc siły z dawkawsparcia.org

Szczegóły  techniczne dotyczące skype lub konsutlacji telefonicznej https://almamedic.pl/jak-pomagamy/konsultacje-telefon-skype/

Obecnie w naszych gabinetach stosujemy następujące zasady bezpieczeństwa https://almamedic.pl/bezpieczna-wizyta-w-almamedic-podczas-pandemii/

Przypominamy, iż cały czas dostępna jest u nas usługa konsultacji wideo skype lub telefonicznie dla dorosłych, dzieci, młodzieży oraz  par. W przypadku osób starszych oraz z obniżoną odpornością rekomendujemy czasowo taką formę pomocy i wsparcia psychologicznego.

Jeśli życzą sobie Państwo skorzystać z takiej formy wsparcia prosimy o informację na lub telefonicznie czy sms +48 570 905 095 a powrócimy z propozycją terminu bezpłatnej rozmowy interwencyjnej.