Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami  w AlmaMedic.

 

Więcej

Gabinet psychologiczny i rozwoju osobistego, gabinet psychoterapii w Warszawie

Konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne i diagnostyczne – Gabinet AlmaMedic

Stworzono przestrzeń, w której udzielamy różnych form pomocy psychologicznej – od interwencji kryzysowej do psychoterapii. AlmaMedic to specjalistyczny gabinet psychologiczno-terapeutyczny położony na Mokotowie, niedaleko centrum Warszawy. Do Państwa dyspozycji są psycholodzy, terapeuci, mediator rodzinny, coachowie oraz doradca zawodowy. Współpracujemy także zewnętrznie z godnymi zaufania psychiatrami np. Profesor psychiatrii. Pracujemy zespołowo i rozpoznajemy, diagnozujemy problem, proponując odpowiedni program wsparcia. Zapraszamy na konsultacje!

Konsultacje z psychologiem w Warszawie

W zależności od problemu, z którym Państwo przychodzicie, proponujemy wsparcie wychowawcze, rodzicielskie lub dotyczące pracy z młodzieżą. Szczególnie bliskie są nam rodziny i ich problemy na różnym etapie życia. Oferta naszego gabinetu w Warszawie obejmuje konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową, psychoterapię indywidualną, terapię dla par i rodzin, badania psychologiczne, terapię dla młodzieży, a także rozmowę z naszym doradcą zawodowym, mediatorem czy coachem.

Zespół psychologów zaprasza na konsultacje

Punktem wyjścia, aby udzielić właściwej formy wsparcia, jest rozmowa danego specjalisty z osobą odwiedzającą nasz specjalistyczny gabinet psychologiczny w Warszawie. Jako zespół jesteśmy dyskretni, empatyczni, pracujemy wraz z Pacjentem nad efektywnym kierunkiem rozwiązania problemu oraz jego leczeniem. Udzielamy pomocy osobom dorosłym, jak również młodzieży, także w sytuacjach okołorozwodowych. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, terapię dla par i rodzin, warsztaty dla rodziców w zakresie umiejętności wychowawczych, a także warsztaty relaksacyjne pomagające radzić sobie ze stresem. Zapraszamy na konsultacje z psychologiem, psychoterapeutą czy mediatorem. Zapoznaj się z naszym regulaminem usług i płatności online https://almamedic.pl/regulamin/

Leczenie depresji – oferta dla Klientów  w Warszawie i nie tylko

Jesteście wyczerpani, nie macie na nic ochoty? Czujecie smutek i przygnębienie oraz apatię? Nic Was nie cieszy? To może być depresja – choroba, która wymaga leczenia. Również w przypadku, kiedy dręczą Was różnego rodzaju lęki, wypalenie zawodowe lub masz kryzys psychiczny – nie wahajcie się do nas zadzwonić lub napisać. Oferujemy kompleksowe leczenie oparte o wiedzę naukową i  skuteczne metody pracy z dziedziny psychologii i psychoterapii np. terapię schematów czy EMDR.  Pozwólcie sobie pomóc – zaufajcie specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy na terapię, która może odmienić Twoje życie na lepsze. Zapraszamy wszystkie osoby ze Śródmieścia, Mokotowa i innych dzielnic Warszawy.

Więcej

Zespół

Tworzymy kameralny i ściśle wyselekcjonowany zespół współpracujących ze sobą psychologów, terapeutów, specjalistów. Nasi klienci mogą być pewni, że ich problem zostanie właściwie zdiagnozowany i wdrożymy najefektywniejsze postępowanie.

Pracujemy pod superwizją oraz wciąż się rozwijamy i podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach branżowych i szkoleniach psychologicznych, tak aby naszym pacjentom oferować najwyższą wartość merytoryczną połączoną z empatycznym podejściem do człowieka, bowiem dla nas przede wszystkim liczy się człowiek a nie klient czy pacjent.

Co Nas wyróżnia?

AlmaMedic charakteryzuje

  • indywidualne, empatyczne podejście do klienta i dyskrecja

  • doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm, dzięki temu klient ma pewność, że jego problem zostanie prawidłowo zdiagnozowany i efektywnie leczony

  • w Gabinecie AlmaMedic praca pod superwizją jest niezbędnym wymogiem

Więcej

Kontakt