Poszukujemy do współpracy empatycznego psychiatrę po specjalizacji lub w trakcie prowadzącego własną działalność lekarską.

Oferujemy szeroki zakres konsultacji lekarskich z dziedziny zdrowia psychicznego, możliwość podnajmu gabinetu lekarskiego w samym centrum Warszawy wraz z dostępem do infrastruktury i systemu EDM oraz współpracę ze zgranym zespołem psychologów i terapeutów.

Jeśli  cenisz jak my wartości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji w AlmaMedic (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Odpowiemy na każde ogłoszenie osób spełniających wymogi formalne (psychiatra po specjalizacji lub w trakcie prowadzący praktykę lekarską z uprawnieniem do wystawiania recept i zwolnień lekarskich).