Agnieszka Wrzesień

psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym

Absolwentka psychologii w specjalności klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu m. in. Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej i Psychotraumatologii.

Ukończyła szkolenie EMDR (poziom I i II). Jako certyfikowany neuroterapeuta zajmuje się Biofeedbackiem i Neurofeedbackiem. Na bieżąco aktualizuje wiedzę psychologiczną. Obecnie kształci się na 4 – letnich studiach podyplomowych w zakresie terapii poznawczo – behawioralnej (CBT).

Pracuje pod stałą superwizją, w ujęciu poznawczo – behawioralnym z osobami dorosłymi. Jako psychotraumatolog wykorzystuje także technikę EMDR (Eye Movement Desentisization and Reprocessing) – odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchów gałek ocznych. Zastosowanie tej techniki pozwala na dostęp do uciążliwych, niezintegrowanych wspomnień i przeżyć, a następnie na zintegrowanie ich  i ułożenie w nowym kontekście, tak by wydarzenie traumatyczne pozostało w przeszłości.

Jak i z kim pracuje

Pracuje pod superwizją w ujęciu poznawczo – behawioralnym z osobami dorosłymi i młodzieżą zarówno jako psycholog, psychotraumatolog, diagnosta.

Zakres

  • Terapia traumy, w tym m.in. technika EMDR
  • Psychoterapia, szczególnie z uwzględnieniem depresji i zaburzeń lękowych
  • Diagnoza psychologiczna
  • Pomoc psychologiczna

Publikacje i Porady

Kontakt

Opinie