Partnerzy

Współpracujemy z organizacjami, Fundacjami i Stowarzyszeniami, którym nie jest obojętny dobrostan psychiczny człowieka i rodziny. Ponadto zapraszamy do współpracy uznanych profesjonalistów jako naszych Partnerów, którzy świadczą usługi komplementarne w stosunku do oferowanych przez nas usług psychologiczno-psychiatrycznych. Chcesz nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami.

Media

Nasi specjaliści byli zapraszani jako eksperci do audycji radiowych o tematyce psychologicznej.

W ramach 8 edycji kampanii  Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję  http://www.twarzedepresji.pl  nasza psycholog-Katarzyna Ładniak-Grońska pracująca z parami, małżeństwami oraz indywidualnie  uczestniczyła w dniach 1 i 4 marca 2019 w konsultacjach psychologicznych dla pracowników oraz studentów Uniwersytetu SWPS.

#Pytanie na śniadanie

Nasza psycholog Katarzyna Ładniak-Grońska wystąpiła 26.08.20 w temacie rodzin z osobami starszymi w Pytaniu na śniadanie.

minuty 2:54 do 5.53; 8.23 do 9.04
Zapraszamy do wysłuchania!

Łączymy siły z #Dawka wsparcia

Terapeuci  AlmaMedic podczas pandemi  koronowirusa w Polsce wspierają lekarzy i personel medczny. Dołączyliśmy do grona #Przyjacieli Projektu Zobacz więcej

Firma godna zaufania

W połowie lipca 2019 r. otrzymaliśmy certyfikat Firma Godna Zaufania. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i dobre opinie Zobacz więcej